usługi executive search usługi executive search

Zespółusugi executive search

Richard Kaluzynski

Managing Partner
richard@kaluzynskimadeja.com

Richard Kałużyński, wspózałożyciel Kałużyński & Madeja, jest odpowiedzialny za rozwój biznesu w regionie. Richard posiada ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji. Swoją karierę rozpoczął w Wielkiej Brytanii w firmach Grand Metropolitan i British Oxygen. Był członkiem zespołu, który przeprowadził wykup menadżerski Hunterskil International od British Oxygen na początku lat osiemdziesiątych, po czym pełnił funkcję członka zarządu i współzałożyciela. Hunterskil stała się po wykupieniu jedną z największych brytyjskich agencji doradztwa personalnego w sektorze IT.

W 1989 roku Richard rozpoczął działalność executive search w Europie Centralnej i Wschodniej (Polska, Węgry, Czechy i Rosja). W 1995 roku Richard zapoczątkował działalność międzynarodowej firmy doradczej Russell Reynolds Associates w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Richard zbudował najwyższej jakości praktykę executive search prowadząc rekrutacje na kluczowe stanowiska dla wielu międzynarodowych korporacji głównie w sektorach: TMT, FMCG, finansowym oraz przemysłowym.

Richard studiował Informatykę, e-Business i Zarządzanie w Londynie, Chicago i Fontainebleau. Posługuje się biegle językiem polskim i angielskim.

usugi executive search

Grazyna
Sopala

Managing Partner

usugi executive search

Beata
Cwik

Financial Controller

© Kałużyński & Madeja - Nasz zespół
O nasUsługiZespółRODOKontaktCoaching dla Managerów